گروه صنایع پلاستیک سازی و قالبسازی زما

مشاوره ، طراحی ، ساخت انواع قالبهای صنعت پلاستیک ،مصارف صنعتی ، کشاورزی ،خانگی ،دام و طیور،شوینده و بهداشتی ، طراحی، نقشه کشی، مدل سازی قطعات و قالبهای بادی و تزریقی و….
gsharti@yahoo.com
+02155208111

طرح کسب و کارتولید پلاستیک خانگی

صنایع قالب سازی و پلاستیک سازی زما پلاست (نمکی) > طرح کسب و کارتولید پلاستیک خانگی

طرح کسب و کارتولید پلاستیک خانگی

آیا تا بحال به محاسبه میزان سود مالی حاصل از خرید دستگاه های خط تولید انواع پلاستیک پرداخته اید؟ به نظر شما این خط تولید تا چه اندازه می تواند سودآور باشد؟

سوال بزرگی که همواره ذهن کارافرینان را اشغال می کند این است که آیا راه اندازی خط تولیدی که مدنظرشان است سودآوری دارد یا خیر؟ و این که دوره بازگشت سرمایه خط تولید چگونه است؟ از این رو بر آن شدیم تا اندکی در مورد میزان سود آوری خط تولید انواع پلاستیک صحبت کنیم. این مقاله و اعدادی که در آن برای قیمت مواد اولیه، قیمت فروش محصول و میزان سود بر طبق مصاحبه تلفنی با مشتریان قدیمی زماپلاست نوشته شده است.

سود تولید ظروف پلاستیک

در مقاله ای به محاسبه میزان سود آوری خط تولید پلاستیک مصارف خانگی  پرداخته ایم. بطور کلی برای خرید خط تولید ظروف پلاستیک خانگی نیاز به حدود سیصد میلیون تومان سرمایه اولیه می باشد. با محاسباتی که صورت گرفت می توان گفت که خط تولید مذکور به ازای ۸ ساعت کار در روز ماهانه حدود ۸ میلیون تومان سود آوری در پی خواهد داشت.

خط تولید

همانگونه که می دانید، برای راه اندازی یک خط تولید در ابتدا می بایست از قیمت دستگاه های صنعتی آن اطلاع داشت. از طرفی محاسبه دوره بازگشت سرمایه نیازمند اطلاع از قیمت ماشین آلات خط تولید می باشد. از این رو قبل از اینکه به محاسبه میزان سود آوری خط تولید کیسه زباله بپردازیم، مختصری در مورد دستگاه ها و قیمت تمام شده خط تولید سخن خواهیم گفت.

خط تولید ظروف پلاستیک مصارف خانگی همانند سایر انواع نایلون و نایلکس حداقل با دو دستگاه صنعتی تجهیز می گردد

تاریخ

تیر ۹, ۱۳۹۷

دسته بندی

کسب وکار ساختمانی

Custom Field

Enter some text here