گروه صنایع پلاستیک سازی و قالبسازی زما

مشاوره ، طراحی ، ساخت انواع قالبهای صنعت پلاستیک ،مصارف صنعتی ، کشاورزی ،خانگی ،دام و طیور،شوینده و بهداشتی ، طراحی، نقشه کشی، مدل سازی قطعات و قالبهای بادی و تزریقی و….
gsharti@yahoo.com
+02155208111

صنایع تولیدی زما

طراحی و تولید قالب های مدرن با درهم آمیختن هنر و تجربه و جدیدترین تکنولوژی های ساخت و ارائه ضمانت نامه رسمی با بالاترین دوره زمانی در صنعت قالب سازی نمکی (زما).

فروش قالب های صنعتی نمکی
قیمت تمام شده پائین ورقابتی

عامل اصلی در صادرات قالب های صنعتی ، پائین بودن قیمت تمام شده محصول و رقابتی بودن آن است

فروش قالب ظروف پلاستیک
کیفیت بالای تولیدات

ساختار مناسب، سطح صاف، راندمان تولید بالا، دارای سیستم کنترل کیفیت در تولید  تماما در قالب های صنعتی نمکی مشهود است

قالب سازی نمکی
سابقه درخشان

 قالب سازی زما (نمکی) ، با تولید هزاران قالب صنعتی موفق در طی بیش از سی وپنج سال توانسته به سابقه درخشانی در صنعت قالب سازی نائل گردد.

ماشین های سی ان سی مورد استفاده در صنایع زما

امروزه در صنایع از ماشین های تراش دو محوره CNC جهت ساخت قطعات مختلف به صورت گسترده استقاده می شود  ولی ماشین تراش CNC سه محوره که بتواند هم کار ماشین تراش و هم کار ماشین فرز را انجام دهد کمتر در صنعت ایران استفاده می شود و شاید آشنایی با این دستگاه نیز کمتر باشد.

دستگاه سی ان سی با توجه به تعداد محور هایش می تواند در یک ،دو یا سه بعد حرکت کند. فرز CNC سی ان سی دارای سه محور و تراش CNC سی ان سی بعضا دارای دو محور حرکتی می باشد.این حرکت ها می تواند به صورت پاره خط منحنی دایره، بیضی و… باشد. در واقع هر نوع منحنی که در فضای سه بعدی تصور می‌شود ترسیم هر منحنی در فضای دو بعدی یا سه بعدی از ترکیب محورهای مختلف ماشین cnc امکان پذیر است.

یافتن پست های بیشتر
سی ان سی قالب سازی

وب سایت صنایع قالب سازی و پلاستیک سازی زما

اهم فعالیت هایی که توسط کارشناسان وکارکنان زحمتکش صنایع زما انجام میپذیرد

طراحی و ساخت

طراحی پروسه تولید قطعه، تهيه Die Layout و نقشه قالبها ،مونتاژ از اصلی ترين فعاليتهای بخش طراحی می باشد که توسط طراحان مجرب متناسب با استانداردهای بين المللی انجام ميشود. برآورده نمودن خواسته هاي مشتریان از جمله طراحی قالبها متناسب با پرسهای اتوماتيک ، استفاده از قطعات استاندارد، انتخاب مناسب مواد در راستاي افزايش کيفيت و عمر بالای قالب ، از اهم فعاليتهاي قالب سازی زما مي باشد .

مدل سازی وماشین کاری

ساخت مدلهای فومی مطابق با نقشه های خروجی واحد طراحی و پیاده سازی برنامه ماشین کاری بر روی آن و در نهایت تهیه بلوک های قالب ، گروه زما با بهره مندی از ماشين آلات CNC ، سيستم DNC و پرسنل آموزش ديده و مجرب امکان ماشينکاری سريع و دقيق را فراهم ساخته است. با استفاده از ابزار فوق دستيابی به پيچيده ترين سطوح در کمترين زمان ممکن و با بهترين دقت امکان پذير شده است.

مونتاژ و آببندی قالب

مونتاژ قالب با استفاده از ابزارهای مناسب، در مرحله قبل از ماشین کاری و پس از اتمام فرایند ماشینکاری با استفاده از ابزارهای ظریف دستی خاص براده برداری به کمک پرسنل متخصص مجرب و کار آزموده ، (Finishing)نسبت به از بین بردن رد ابزار ماشین کاری انجام خواهد شد . سپس با انطباق كامل سطوح در قالب بوجود آمده و اين مهم خود در دست يابي به قطعاتي با كيفيت بسيار بالا مثمر ثمر خواهد بود .

آزمایش قالب ، بازرسی و کنترل کیفیت

در اين مرحله توسط پرسنل مجرب قالبسازي ، با استفاده از ماشین آلات و بازخوردهاي واحد اندازه گيري ، قطعه ای با کيفيت مناسب و مورد تاييد مشتری بدست مي آيد .قطعه توليدی کنترل بررسی شده و اصلاحات احتمالی بر روی قطعه و قالب انجام می پذيرد. اين عمل تا رسيدن به کيفيت مطلوب ادامه می يابد.

متاسفانه، مطلبی مطابق با انتخاب های شما پیدا نشد.