گروه صنایع پلاستیک سازی و قالبسازی زما

مشاوره ، طراحی ، ساخت انواع قالبهای صنعت پلاستیک ،مصارف صنعتی ، کشاورزی ،خانگی ،دام و طیور،شوینده و بهداشتی ، طراحی، نقشه کشی، مدل سازی قطعات و قالبهای بادی و تزریقی و….
gsharti@yahoo.com
+02155208111
 

درمورد زما

تامین رضایت مشتریان با رعایت کامل استانداردهای بین المللی ،اخلاق حرفه ای همراه صداقت و امانت سرلوحه وظائف صنایع پلایستیک و قالب سازی زما است.

گروه صنعتی پلاستیک سازی،مدل سازی ، خدمات CNC و قالب سازی زما

زما پلاستیک فعالیت صنعتی خود را در دهه شصت در زمینه قالب سازی و تولید مصنوعات پلاستیک خانگی آغاز نموده است. سعی این شرکت همواره بر این بوده تا با استفاده از دانش روز و مدیریت علمی و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت عالی، بهترین محصولات را در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد.

قالب راهگاه سرد

سابقه درخشان گروه زما

قالب سازی زما (نمکی) ، با تولید هزاران قالب صنعتی موفق در طی بیش از سی وپنج سال تولیدتوانسته به سابقه درخشانی در صنعت قالب سازی نائل گردد.

ظروف ماکروفر
کیفیت بالای تولیدات زماپلاست

ساختار مناسب، سطح صاف، راندمان تولید بالا، دارای سیستم کنترل کیفیت در تولید  تماما در قالب های صنعتی نمکی (زما)مشهود است

ظروف بهداشتی و سالم

رقابتی بودن تولیدات زما

عامل اصلی در صادرات قالب های صنعتی ، پائین بودن قیمت تمام شده محصول و رقابتی بودن آن است ما در زما پلاست به این مهم دست یافته ایم

qodef-team-image
توسعه محصول
پژوهش و طراحی مدرن

پژوهش وطراحی مدرن زما بااستاندارد های روز دنیا و سلایق مطابقت داشته و اهمیت پژوهش وطراحی درصنایع زما یکی از اهداف اصلی است این مهم پس از بررسی نیاز بازار و آنچه صنعت از ما میخواهد و با حداقل قیمت تمام شده با تیم مجرب در حال اجرا است.

qodef-team-image
زما پلاست
پلاستیک سازی

پلاستیک سازی زمابا استفاده از ماشین آلات تزریق و بادی روز دنیا و متخصصین کار آزموده در دهه هفتاد پا به عرصه وجود نهاد .آرمان ما از ابتدای تاسیس، ارائه تولیدات وخدماتی چشمگیر مبتنی بر دانش وتکنولوژی روز دنیا ،همراه با کیفیتی غیر قابل رقابت در راستای رضایت مشتریان بوده است.

qodef-team-image
سی ان سی
خدمات CNC

صنایع قالب سازی و مدل سازی زما (نمکی) با بهره مندی از ماشين آلات CNC و نرم افزارهاي تخصصي در زمينه طراحی مدل سه بعدی از نقشه دوبعدی، کنترل و رفع اشکال احتمالی مدل سه بعدی قبل از اجرا،ارائه چک لیست کنترل ابعادی قطعه بعد از ماشین کاری جهت اطمینان خاطر مشتری ارائه خدمات مینماید.

qodef-team-image
زما(نمکی سابق)
قالب سازی و مدل سازی

قالب سازی ، تراشکاری و مدل سازی زما فعالیت صنعتی خود را در دهه شصت آغاز نموده است. سعی این صنایع همواره بر این باوربوده تا با استفاده از دانش روز و مدیریت علمی و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت عالی، بهترین قالبها را تولید ودر دسترس مصرف کنندگان قرار دهد.

در این راستا صنایع پلاستیک سازی و قالب سازی زما پلاست کوشیده است تا با درک نیازهای روز افزون بازار و ساخت قالب های جدید، محصولات متنوعی را روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید. شایان ذکر است دقت ، نوع آوری و بهداشت همگی در جهت افزایش کیفیت محصولات صنایع زمابوده تا مهمترین هدف ما یعنی کسب رضایتمندی مشتریان محقق گردد

اعتماد شمامشتریان به زما پلاست مایه افتخار ماست. در زیر برخی از شرکای تجاری که صنایع زما را به عنوان شریک مورد اعتماد انتخاب نموده اند.