گروه صنایع پلاستیک سازی و قالبسازی زما

مشاوره ، طراحی ، ساخت انواع قالبهای صنعت پلاستیک ،مصارف صنعتی ، کشاورزی ،خانگی ،دام و طیور،شوینده و بهداشتی ، طراحی، نقشه کشی، مدل سازی قطعات و قالبهای بادی و تزریقی و….
gsharti@yahoo.com
+02155208111
 

سر تیترها

تامین رضایت مشتریان با رعایت کامل استانداردهای بین المللی ،اخلاق حرفه ای همراه صداقت و امانت سرلوحه وظائف صنایع پلایستیک و قالب سازی زما است.

تعهد, صداقت و ارائه خدمات فنی و تخصصی در صنایع زماپلاست

پژوهش وطراحی  مدرن زما بااستاندارد های روز دنیا و سلایق مطابقت داشته و اهمیت پژوهش وطراحی درصنایع زما یکی از اهداف اصلی است این مهم پس از بررسی نیاز بازار و آنچه صنعت از ما میخواهد و با حداقل قیمت تمام شده با تیم مجرب در حال اجرا است.

پلاستیک سازی زما

پلاستیک سازی زمابا استفاده از ماشین آلات تزریق و بادی روز دنیا و متخصصین کار آزموده در دهه هفتاد پا به عرصه وجود نهاد .آرمان ما از ابتدای تاسیس، ارائه تولیدات وخدماتی چشمگیر مبتنی بر دانش وتکنولوژی روز دنیا ،همراه با کیفیتی غیر قابل رقابت در راستای رضایت مشتریان بوده است.

صنایع تولیدی زما

طراحی و تولید قالب های مدرن با درهم آمیختن هنر و تجربه و جدیدترین تکنولوژی های ساخت و ارائه ضمانت نامه رسمی با بالاترین دوره زمانی در صنعت قالب سازی نمکی (زما).

کیفیت بالای تولیدات زماپلاست

طراحی پروسه تولید قطعه، تهيه Die Layout و نقشه قالبها ،مونتاژ از اصلی ترين فعاليتهای بخش طراحی می باشد که توسط طراحان مجرب متناسب با استانداردهای بين المللی انجام ميشود. برآورده نمودن خواسته هاي مشتریان از جمله طراحی قالبها متناسب با پرسهای اتوماتيک ، استفاده از قطعات استاندارد، انتخاب مناسب مواد در راستاي افزايش کيفيت و عمر بالای قالب ، از اهم فعاليتهاي قالب سازی زما مي باشد .

بازرسی و کنترل کیفیت در گروه زما
پرسنل مجرب قالبسازي ، با استفاده از ماشین آلات و بازخوردهاي واحد اندازه گيري ، قطعه ای با کيفيت مناسب و مورد تاييد مشتری بدست مي آيد .قطعه توليدی کنترل بررسی شده و اصلاحات احتمالی بر روی قطعه و قالب انجام می پذيرد. اين عمل تا رسيدن به کيفيت مطلوب ادامه می يابد.
صنایع قالب سازی و مدل سازی زما
 مشاوره در زمینه طراحی و ساخت قالبهای مصارف خانگی (خانه و آشپزخانه) ،  طراحی، نقشه کشی، مدل سازی قطعات و قالبهای خانگی ،  مدلسازی سه بعدی قطعات به روش CAD/CAM  ،  ساخت انواع قالب بادی و تزریقی و…. یکی از تخصص های قالب سازی زما است.