گروه صنایع پلاستیک سازی و قالبسازی زما

مشاوره ، طراحی ، ساخت انواع قالبهای صنعت پلاستیک ،مصارف صنعتی ، کشاورزی ،خانگی ،دام و طیور،شوینده و بهداشتی ، طراحی، نقشه کشی، مدل سازی قطعات و قالبهای بادی و تزریقی و….
gsharti@yahoo.com
+02155208111
 

تولید قالب ظروف حیوانات اهلی

دانش و تولیدات صنایع زما در خدمت خانواده

تولیدات صنایع قالب سازی و مدل سازی زما پلاستیک

تولیدات زما ،با طراحی زیبا و فوق العاده باعث منحصر بفرد بودن  و رضایت مشتری همواره بوده است

ساخت انواع قالب صنایع پلاستیک

در صنعت پلاستیک قیمت پایین مواد اولیه از یک سوباعث استفاده گسترده از پلاستیک ها میشود و از سوی دیگرسرعت بالای ساخت قالب پلاستیک و تولید پلاستیک همزمان در صنایع پلاستیک سازی زما و نیز استفاده از نیروی انسانی با تجربه و کاهش ضایعات متعاقبا منجر به افزایش بهروری و کاهش قیمت تمام شده محصولات گردیده است

طراحی مدرن قالب های صنعتی

مقاومت بالای ظروف پلاستیک در برابر خوردگی مواد شیمیایی، ویژگی دیگری است که کاربرد آنها را در صنایع شیمیایی، غذایی و بهداشتی میسر نموده است.گروه صنایع قالب سازی و پلاستیک سازی زما / زما پلاست افتخار دارد که با تولیدات این محصولات توانسته خدمتی درصنایع بهداشتی و شوینده ارائه نماید ..

قالب های ماندگارصنایع زما

امروزه دانشمندان موفق به ساخت انواعی از پلاستیک شده اند که عایق سرما و گرماست. وجود پلاستیک حتی در جراحی و اتاق عمل نیز ضروری است از پلاستیک در ساخت وسایل بی شماری از جمله سطل لیوان ،مسواک ،شانه، زنبیل ،جعبه رادیو و غیره که بخشی از تولیدات صنایع پلاستیک سازی زما میباشد استفاده می‌شود.

قالب های پلاستیک خاص منظور

پلاستیک ها و فراوانی کاربرد پلاستیک در زندگی روزمرهء امروزی بسیار مشهود است در حال حاضر در ساخت بسیاری از کالا ها پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده در ساخت عدسی ها و پنجره هواپیماها و... نیز کاربرد دارد و خیابان تقریبا در دست هر کس یک کیسه یا کیف پلاستیکی به چشم می خورد.