گروه صنایع پلاستیک سازی و قالبسازی زما

مشاوره ، طراحی ، ساخت انواع قالبهای صنعت پلاستیک ،مصارف صنعتی ، کشاورزی ،خانگی ،دام و طیور،شوینده و بهداشتی ، طراحی، نقشه کشی، مدل سازی قطعات و قالبهای بادی و تزریقی و….
gsharti@yahoo.com
+02155208111

دکوراسیون داخلی با پلاستیک شیک

صنایع قالب سازی و پلاستیک سازی زما پلاست (نمکی) > خبرها  > دکوراسیون داخلی با پلاستیک شیک
mo13633

دکوراسیون داخلی با پلاستیک شیک

دکوراسیون داخلی

لوازم پلاستیکی لوکس و غیر لوکس بارها نزد مردم محبوبیت یافته و بارها هم این محبوبیت را از دست داده اند. برای مثال دو دهه پیش اوج استفاده از لوازم پلاستیکی در منازل بود اما رفته رفته تقاضا کمتر شد. اگر بخواهیم و ضعیت لوازم پلاستیکی در دکوراسیون داخلی را هم اکنون بررسی کنیم باید بگویم که آنها دوباره در حال محبوب شدن نزد خانه دارها هستند. البته نه لوازم پلاستیکی معمولی، بلکه لوازم لوکس پلاستیکی .

ابتدا بهتر است کمی بیشتر با پلکسی گلاس آشنا شویم. پلکسی گلاس نوعی پلاستیک شفاف است که ظاهری بسیار شبیه به شیشه دارد. پلکسی مقاومت بسیار بیشتر از شیشه دارد و به همان اندازه یا شاید هم بیشتر، زیبا بنظر می رسد. خوبی لوازم پلاستیکی  زماپلاست این است که تقریبا با هر دکوراسیونی جور در می آیند، مهم نیست که سبک چیدمان تان به چه صورت است قفسه ها، استندها، صندلی و میزهای پلکسی خیلی خوب با سایر لوازم منزل ترکیب می شوند. بخاطر اینکه ظاهر شفاف و بی رنگ دارند به راحتی در دکوراسیون منازل مدرن، امروزی یا کلاسیک و سنتی قرار می گیرند بدون اینکه با سایر وسایل در تضاد باشند.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت