گروه صنایع پلاستیک سازی و قالبسازی زما

مشاوره ، طراحی ، ساخت انواع قالبهای صنعت پلاستیک ،مصارف صنعتی ، کشاورزی ،خانگی ،دام و طیور،شوینده و بهداشتی ، طراحی، نقشه کشی، مدل سازی قطعات و قالبهای بادی و تزریقی و….
gsharti@yahoo.com
+02155208111

لوازم خانگی پلاستیکی زمادر طرح های شیک و مدرن

صنایع قالب سازی و پلاستیک سازی زما پلاست (نمکی) > خبرها  > لوازم خانگی پلاستیکی زمادر طرح های شیک و مدرن
لوازم خانگی شیک و مدرن

لوازم خانگی پلاستیکی زمادر طرح های شیک و مدرن

لوازم پلاستیکی شیک و مدرن در صنایع زما

عده کمی وجود دارند که از لوازم خانگی پلاستیکی در دکوراسیون منزلشان به مقدار زیاد و اثر گذار استفاده می کنند زیرا پلاستیک غالبا بعنوان ماده ای بی کیفیت و ناخوشایند شناخته می شود و از نظر بسیاری استفاده از آنها در دکوراسیون منزل نوعی خوار کننده و تنزل دهنده کلاس محیط است. در این مطلب قصد داریم به آنهایی که چنین عقیده ای دارند بفهمانیم که سخت در اشتباه هستند. پلاستیک بعنوان پادشاه تمامی مواد شناخته می شود و مسلما شما در انتهای مطلب پی خواهید برد که با پلاستیک نیز می شود اشیایی با طراحی زیبا، کلاسیک و امروزی ساخت.

پلاستیک در واقع نام یک مجموعه است، مجموعه ای که به گروهی از پلیمرها اطلاق می شود. پلیمرهایی از قبیل: پلی اتلین ترفتالات (مانند بطری های نوشابه خانواده)، پلی اتیلن چگال (قوطی های شامپو و مواد شوینده)، پلی وینیل کلراید (یا همان پی وی سی که در سقف و درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرد)، پلی اتیلن با دانسیته کم (پلاستیک فریزر و حمل کننده مواد)، پلی پروپیلن (ظروف یکبار مصرف که عمدتا در مراسم مختلف در آنها غذا ریخته می شود) و در نهایت پلی استرین (کارد و چنگال پلاستیکی)، همگی در مجموعه پلاستیک ها قرار می گیرند.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت